Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Kontaktuppgifter"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Kontaktuppgifter


Kontakta oss gärna:

Ridskolan:

0761-668563

Använd denna mailadress i första hand
info@kopingsridklubb.se 

Vill du kontakta någon ur personalen direkt så har de egna mailadresser

Emma@kopingsridklubb.se

Camilla@kopingsridklubb.se

Carola@kopingsridklubb.se

Frida@kopingsridklubb.se

Emma: måndag & onsdag 10.00-13.00
0761668084

Styrelsen:

styrelsen@kopingsridklubb.se

Kusen:

kusen@kopingsridklubb.se

Föräldraföreningen:

foraldraforeningen@kopingsridklubb.se

Tävlingssektionen:

tavling@kopingsridklubb.se

Adress:

Köpings Ridklubb                   

Erikslund                                                         

731 98  KÖPING

Bankgiro:

166-7070

Org.nr:

778500-1897

Karta och vägbeskrivning
finns under fliken Hitta hit

 

 

Inga nyheter är skapade
 
 
 
 

poTnsoTreTr

 Stort Tack till våra sponsorer

Spavm logo

 
 

 VILL DITT FÖRETAG SYNAS HÄR?

MAILA

 Jubileumsgalleriet
 
 

 

Väder Köping

Postadress:
Köpings RK - Ridsport
Erikslund
73198 Köping

Kontakt:
Tel: 0761668563
E-post: info@kopingsridklubb.se

Se all info